Coco Znaczy MODA
Coco Fashion > Zarejestruj nowe konto

Zarejestruj nowe konto

Dołącz do grona zarejestrowanych klientów naszego sklepu już teraz, aby cieszyć się pełną funkcjonalnością sklepu - będziesz mógł przechowywać produkty w swoim koszyku tak długo, jak tylko potrzebujesz nawet po wylogowaniu, otrzymasz dostęp do listy wszystkich Twoich zamówień, a także będziesz mógł skorzystać z ofert specjalnych przygotowanych wyłącznie dla zarejestrowanych Klientów.


Informacje o użytkowniku


 
 

Wpisz proponowaną nazwę użytkownika, która stanie się automatycznie Twoim loginem umożliwiającym logowanie do sklepu. Nazwa może składać się z maksymalnie 25 znaków alfanumerycznych, kropki, myślnika i podkreślenia.

 
 

Ustal hasło, które umożliwi Ci zalogowanie się na konto. Pamiętaj, że wielkość liter ma znaczenie. Nie używaj znaków diakrytycznych!

 
 
 

Podany adres e-mail umożliwi sprawną komunikację z obsługą sklepu, a także posłuży do odbioru wiadomości informujących o postępie realizacji zamówienia.Wypełnienie poniższego formularza jest opcjonalne, lecz niezbędne do realizacji zamówienia w naszym sklepie. Żadna z wprowadzonych informacji nie jest, i nigdy nie będzie udostępniona osobom trzecim.


   
   
       
       
   

       

Dane do faktury


Jeśli chcesz otrzymywać faktury VAT, podaj dane firmy, na którą faktury będą wystawiane.


       
       
   
       
       
   

Informujemy, że administratorem podanych danych osobowych jest Coco Fashion , z siedzibą przy K. Wallenroda 10 / 01/24 11-520 Ryn - Poland. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celu realizacji zamówienia oraz w celu przesyłania ofert marketingowych i/lub newslettera sklepu internetowego Coco Fashion (odpowiednio do zaznaczonych opcji). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji zamówienia. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  • Elagancka Ecru Bluzka z Baskinką z Dodatkiem Koronki

    Zamówioną przeze mnie bluzkę otrzymałam znacznie szybciej niż się jej spodziewałam i jestem ogromnie zadowolona, że zdecydowałam się na pierwsze zakupy w COCO... Produkt w pełni zgadza się ze zdjęciem, układa się równie ładnie jak na pozującej do niego modelce i jego wymiary są takie jak podano... Jestem naprawdę zadowolona i serdecznie dziękuję! – Ula, Siepraw

  • Beżowy Sweter z Łatami na Rękawach

    Dzisiaj dostałam pierwszą przesyłkę. Ubrania są bardzo ładne, tak jak na zdjęciach. Dodatkowo tabela rozmiarów pozwala dobrać i dopasować jej do swojej sylwetki. Jestem bardzo zadowolona z Waszych usług. Dziękuję. – Patrycja, Lublin

  • Szara Trapezowa Sukienka z Wiązaną Kokardą na Szyi

    Zamówienie doszło dzisiaj w godzinach popołudniowych. Sukienka spełniła moje oczekiwania, jest śliczna i lekka. Jestem zadowolona z tak szybkiego dostarczenia produktu. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam. – Kinga, Zakopane